Fluitschema zaal 2017-2018

Zorg dat je ruim op tijd voor de wedstrijd aanwezig bent!


Denk aan het downloaden van de app (sportlinked) ivm het digitale wedstrijdformulier. Bij alle wedstrijden (ook jeugdwedstrijden) wordt gebruikt gemaakt van het Digitale Wedstrijd Formulier.


Fluitschema zaal 2017-2018

Wedstr. Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd   Fluiten
15857 A-040 za 18-11-2017 Eymerick A1 - DKB A2 11:20   Saskia Hugel
33042 E-041 za 18-11-2017 Eymerick E1 - PSV/lifovragen.nl E3 10:15   Stefan Bax
15026 S-216 zo 19-11-2017 Eymerick 1 - DSC 6 10:15   Carlo Zwartendijk
24484 C-047 za 02-12-2017 Eymerick C1 - Ready '60 C1 13:10   Jeroen Roelofs
16356 A-040 za 02-12-2017 Eymerick A1 - SDO (V) A2 14:15   Pim vd Luitgaarden
35333 E-041 za 02-12-2017 Eymerick E1 - Tilburg E1 12:00   Femke Jacobs
35332 E-073 za 02-12-2017 Eymerick E2 - Ready '60 E2 12:00   Cas v. Gennip
15047 S-216 zo 03-12-2017 Eymerick 1 - Mariarade 2 10:15   Ruud vd Hove
23810 C-047 za 16-12-2017 Eymerick C1 - DSC C4 11:00   Ricky v. Dam
15933 A-040 za 16-12-2017 Eymerick A1 - OJC '98 A2 12:00   Martijn Kohl
33212 E-041 za 16-12-2017 Eymerick E1 - SDO (V) E3 10:00   Brian Smits
33211 E-073 za 16-12-2017 Eymerick E2 - DSC E3 10:00   Jeroen Bax
15028 S-216 zo 17-12-2017 Eymerick 1 - KVS '17 2 11:15   Carlo Zwartendijk
23292 C-047 za 13-01-2018 Eymerick C1 - SDO (V) C3 11:00   Stefan Rutten
15968 A-040 za 13-01-2018 Eymerick A1 - DSC A3 12:05   Pim vd Luitgaarden
33320 E-041 za 13-01-2018 Eymerick E1 - OJC '98 E1 10:00   Stefan Bax
34653 E-073 za 13-01-2018 Eymerick E2 - PSV/lifovragen.nl E4 10:00   Annika Aretz
               
16550 A-040 za 27-01-2018 Eymerick A1 - Mariarade A1 11:00   Martijn Kohl
34654 E-041 za 27-01-2018 Eymerick E1 - NKV E2 10:00   Femke Jacobs
15035 S-216 zo 28-01-2018 Eymerick 1 - SDO (V) 5 11:15   Ruud vd Hove
23241 C-047 za 24-02-2018 Eymerick C1 - OJC '98 C1 10:15   Lieke vd Vorst
15039 S-216 zo 25-02-2018 Eymerick 1 - DOT (O) 5 11.10 De Smeltkroes Carlo Zwartendijk
24998 C-047 za 10-03-2018 Eymerick C1 - KVS '17 C1 13:05   Jeroen Roelofs
17270 A-040 za 10-03-2018 Eymerick A1 - Tilburg A3 14:10   Ricky v. Dam
36207 E-073 za 10-03-2018 Eymerick E2 - DKB E2 12:00   Maartje Kohl
15055 S-216 zo 11-03-2018 Eymerick 1 - Fortuna '68/Steensel 3 11:15   Ruud vd Hove
34211 E-041 za 17-03-2018 Eymerick E1 - Voltreffers E2 10:00   Jeroen Bax
34210 E-073 za 17-03-2018 Eymerick E2 - OEC E2 10:00   Cas v. Gennip

 24071       C-047     za       17-03-2018        Eymerick C1 -Mariarade C1                                  11:00