• KV Eymerick Heeze
  • Eymerick 1 Zaal

  • Eymerick 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, Ricky vanTechnische stafHoofd coach
    Vorst, Lieke van derOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. 10:05Eymerick 1 - SDO (V) 5De Pompenmaker
    30 jan. 15:50DOT (O) 5 - Eymerick 1Mondriaan
    6 feb. 10:20Eymerick 1 - Mariarade 2De Pompenmaker
    13 feb. 10:00Klimop (A) 1 - Eymerick 1De Schop
    20 feb. 10:05Eymerick 1 - FSC 2De Pompenmaker
    13 mrt. 12:50Tilburg 6 - Eymerick 1Westerwel
    20 mrt. 10:05Eymerick 1 - KVS '17 3De Pompenmaker
    27 mrt. 11:30SDO (V) 5 - Eymerick 1De Atalanta
    3 apr. 10:20Eymerick 1 - DOT (O) 5De Pompenmaker
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eymerick 1 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Klimop (A) 13201433584
    2SDO (V) 522003017134
    3DOT (O) 532015034164
    4Senioren 13201383354
    5Tilburg 62101282532
    6Mariarade 231022742-152
    7FSC 230123746-91
    8KVS '17 330122950-211
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aa, Gwen van derTeamspeler
    Bax, JeroenTeamspeler
    Bax, StefanTeamspeler
    Dam, Bo vanTeamspeler
    Dam, Ricky vanTeamspeler
    Jacobs, FemkeTeamspeler
    Leeuw, Maarten deTeamspeler
    Luitgaarden, Pim v/dTeamspeler
    Rutten, StefanTeamspeler
    Veldwijk, FloorTeamspeler
    Veldwijk, PepijnTeamspeler
    Vorst, Lieke van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Eymerick 1

    VS

    SDO (V) 5

    23 januari 202210:05 uur
    De Pompenmaker Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Eymerick 1

    Reserve

    12,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd