• Korfbalvereniging Eymerick Heeze

  • Zaalwacht

    Hieronder zie je wie er zaalwacht heeft. het is de bedoeling dat je er 15 minuten vantevoren bent. Tijdens de wedstrijd moet je de tijd en de score via het scorebord bijhouden. In de ballenkast ligt een overzicht met de spelbepalingen (speeltijd, korfhoogte, etc)

  • Zaalwacht

    TeamDatumAanvangstijdScheidsrechter & Zaalwacht
    Eymerick D117 dec.10:00R. (Rhiannon) Young (Scheidsrechter), S. (Suus) Weekers (Tijdwaarnemer)
    Eymerick B117 dec.11:05M. (Martijn) Kohl (Scheidsrechter), F. (Figo) Brouwers (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A117 dec.12:15P (Pim) v/d Luitgaarden (Scheidsrechter), R. (Rhiannon) Young (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 118 dec.10:15C (Carlo) Zwartendijk (Scheidsrechter), H (Hans) van der Vorst (Tijdwaarnemer)
    Eymerick D121 jan.10:00S. (Sofie) Smulders (Scheidsrechter), I. (Isabel) Verberne (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A121 jan.11:05R (Ruud) van den Hove (Scheidsrechter), S. (Sofie) Smulders (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 122 jan.10:10C (Carlo) Zwartendijk (Scheidsrechter), I. (Ingrid) van der Kruis (Tijdwaarnemer)
    Eymerick D14 feb.10:00A. (Anne) Cuppen (Scheidsrechter), B. (Bas) Penning (Tijdwaarnemer)
    Eymerick B14 feb.11:05M. (Martin) Boschma (Scheidsrechter), K. (Kobe) Schrauwen (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A14 feb.12:15M. (Martin) Boschma (Scheidsrechter), D. (Demi) van Kemenade (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A19 feb.18:55F. (Floor) Veldwijk (Scheidsrechter), J. (Jill) Schilders (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 126 feb.11:15R (Ruud) van den Hove (Scheidsrechter), C (Kees) Eichhorn (Tijdwaarnemer)
    Eymerick D14 mrt.10:00D. (Demi) van Kemenade (Scheidsrechter), D. (Daan) Penning (Tijdwaarnemer)
    Eymerick B14 mrt.11:05L (Leon) van Velsum (Scheidsrechter), W. (Wieneke) van Velsum (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A14 mrt.12:15L (Leon) van Velsum (Scheidsrechter), R. (Rens) van Velsum (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 15 mrt.11:15M. (Martin) Boschma (Scheidsrechter), C (Kees) Eichhorn (Tijdwaarnemer)
    Eymerick D118 mrt.10:00R. (Rens) van Velsum (Scheidsrechter), G. (Gui) Zwartendijk (Tijdwaarnemer)
    Eymerick B118 mrt.11:05P (Pim) v/d Luitgaarden (Scheidsrechter), C. (Cato) Veenstra (Tijdwaarnemer)
    Eymerick B11 apr.10:10L (Leon) van Velsum (Scheidsrechter), T. (Twan) Jansen (Tijdwaarnemer)
    Eymerick A11 apr.11:20L (Leon) van Velsum (Scheidsrechter), A. (Anne) Cuppen (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 12 apr.10:15C (Carlo) Zwartendijk (Scheidsrechter), K. (Karin) van Dam (Tijdwaarnemer)
    Eymerick 19 apr.11:15M. (Martin) Boschma (Scheidsrechter), F (Femke) Heessels-Engelen (Tijdwaarnemer)